Din Rubrik

GÄSTBOK

Antal inlägg: 14

Ditt namn:

Din e-postadress:

Din hemsida:

Ditt meddelande:

2017-12-06 05:11:31 - Owe, owe.ossian.andersson@gmail.com, www.ortte.se

Älskar En man i en båt. Visste inte att den var din. Tack för det. Har berikat mitt liv.

Svar: TACK!

2017-11-12 15:20:56 - Lukas andersson, www.blodtrycksmatare.nu/hogt-blodtryck

Tycker att allt ser otroligt bra ut. Hur länge har du hållit på med detta? Är det ett livslångt verk?

Lycka till
Lukas

Svar: TACK!

2017-08-30 17:18:09 - Hanna Svensson, allaljudbocker.se/appar/storytel

Fantastisk fin konst du har! Längtar efter att få se mer i framtiden!

Svar: TACK!

2017-06-19 15:21:29 - Erik Magnusson, Erik@live.se, aktad.se

Fantastisk konst! Alltid gillat och följt dina saker.

Genuina människor och genuin konst är svår att hitta nuförtiden. Men du upprätthåller din moralisk förpliktelse jämtemot konsten. Det uppskattas och hyllas - i alla fall av mig.

Ta hand om dig

Erik

Svar: TACK!

2017-06-12 15:12:00 - Margot Wahlsten, wahlsten.m@gmail.com, www.doboedesign.se

Ditt färgspråk är otroligt!

Svar: TACK!

2017-04-17 14:02:13 - Agneta, agneta.staffansdotter@hotmail.se, www.spill.no/default.aspx?section=artikkel&id=6714

Underbar konst! Skickar en härlig vårhälsning, och en stor kram från en stor beundrade av ditt arbete.

Mvh Agneta

Svar: TACK!

2017-02-25 14:29:24 - Sandra Johansson, SandraJohan@live.se, juicedetox.se

Stor inspirationskälla, tack så mycket för vad du gör!

Svar: TACK!

2017-02-11 15:33:38 - Frida Eriksson, fridaa9@live.se, www.försäkrakatten.se

DU är helt suverän, otroligt rakt igenom!

/ Frida

Svar: TACK!

2015-01-20 04:14:59 - Daniel håkansson, Mail@perdanielhakansson.com, www.perdanielhakansson.com

Tack för inspirationen ! Verkligen uppfriskande ärliga bilder i alla material.
Kommer galleriet vara öppet under sommaren 2015 ?

Daniel

Svar: TACK!

2012-08-06 10:06:41 - Magnus Samuelsson, omakabohag@gmail.com

Besökt Torii. Den var fin.

2012-04-28 07:54:42 - Camilla Thelin, camilla@cdesign.nu

Hej jag undrar om jag kunde få använda dina bilder Skog och HK bilden till en fototapet?
Skulle det vara ok tror du?
Hör gärna av dig om du har funderingar. Maila i så fall till camilla@cdesign.nu
Mvh Camilla Thelin

2012-03-23 18:30:27 - Christina Grafström, kicki@lillemanshus.se

Jag gillar det du gör. Allt väl Kicki G

2012-02-09 10:06:00 - Ewa Åkesdotter Östlund, lilja_064@hotmail.com

Mycket fint har du gjort, skulle vilja se allt på plats. Vem vet....
Kramar från mig, din kusins dotter.

/Ewa

2011-12-28 13:18:43 - Johanna Molander, johanna@molander.fi

Fin konst!

God fortsättning!
/Johanna